Trainingsschema  
dag tijd team veld kleedkamer
maandag
15.15 – 16.15 uur O8-groep 1e veld
16.00 – 17.00 uur O10-2/3/4 2e veld
16.30 – 17.30 uur O9-groep 1e veld
17.30 – 18.45 uur O13-2007-1 1e veld kleedkamer 3
17.30 – 18.45 uur O11-1 1e veld kleedkamer 4
17.30 – 18.45 uur O10-1 1e veld kleedkamer 11
17.30 – 18.45 uur O11-2/3 2e veld
17.30 – 18.45 uur Statushouders 3e veld
17.45 – 19.45 uur Keepers O14 t/m O19 3e veld W kleedkamer 12
18.45 – 20.00 uur O13-1 1e veld kleedkamer 9
18.45 – 20.00 uur Zondag O14-1 1e veld kleedkamer 10
18.45 – 20.00 uur Zaterdag O15-1 2e veld kleedkamer 8
18.45 – 20.00 uur Zaterdag O17-1 2e veld kleedkamer 6
18.45 – 20.00 uur Zaterdag O16-2 3e veld D
20.15 – 21.45 uur Zaterdag 1 1e veld kleedkamer 2
20.15 – 21.15 uur Zaterdag O16-1 1e veld
20.15 – 21.45 uur Zaterdag O19-1 2e veld D kleedkamer 3+4
20.15 – 21.45 uur Zondag O17-2 2e veld W
20.15 – 21.45 uur Zondag 1 en 2 3e veld kleedkamer 1 en 5/7
dinsdag
17.30 – 18.45 uur
17.30 – 18.45 uur O12-1/2/3 2e veld
17.30 – 18.45 uur O11-4/5 3e veld
18.00 – 20.00 uur Keepers O10 t/m O13 selectie 3e veld kleedkamer 12
18.45 – 20.00 uur Zaterdag O17-1 1e veld kleedkamer 6
18.45 – 20.00 uur Zondag O17-1 1e veld kleedkamer 13+14
18.45 – 20.00 uur Zondag O15- 2/3 2e veld
18.45 – 20.00 uur O13-2/3 3e veld D
18.45 – 20.00 uur Zondag O15-1 3e veld W
20.15 – 21.45 uur Zondag 1 en 2 1e veld kleedkamer 1+2
20.15 – 21.45 uur Zaterdag O19-1 2e veld W kleedkamer 3+4
20.15 – 21.45 uur Zondag 2 2e veld D
woensdag
15.00 – 16.00 uur O6 en O7 2e veld
15.30 – 17.30 uur Keepers O13/O11/O10/O9/O8 4e veld D kleedkamer 12
16.00 – 17.00 uur O10-2/3/4 1e veld
16.15 – 17.15 uur O8-groep 2e veld
17.30 – 18.30 uur O9-groep 2e veld
17.30 – 18.30 uur O13-2007-1 1e veld kleedkamer 3
17.00 – 18.45 uur O11-1 1e veld kleedkamer 4
17.30 – 18.45 uur O10-1 1e veld kleedkamer 11
17.30 – 18.45 uur O11-2/3 3e veld
18.45 – 20.00 uur O13-1 1e veld kleedkamer 9
18.45 – 20.00 uur Zondag O14-1 1e veld kleedkamer 10
18.45 – 20.00 uur Zaterdag O16-2 1e veld
18.45 – 20.00 uur Zaterdag O15-1 2e veld kleedkamer 8
19.00 – 20.15 uur Veteranen 3e veld D kleedkamer 5+7
20.15 – 21.30 uur Zondag O17-2 1e veld
20.15 – 21.15 uur Zaterdag O16-1 2e veld
20.15 – 21.45 uur Zaterdag 2 1e veld kleedkamer 3+4
20.15 – 21.45 uur Zondag O19-1 1e veld kleedkamer 6
donderdag
17.30 – 18.45 uur O10-1 1e veld kleedkamer 11
17.30 – 18.45 uur O13-1 1e veld kleedkamer 9
17.30 – 18.45 uur O12-1/2/3 2e veld
17.30 – 18.45 uur O11-4/5 3e veld
18.45 – 20.00 uur Zaterdag O15-1 1e veld kleedkamer 8
18.45 – 20.00 uur Zondag O15 2/3 1e veld
18.45 – 20.00 uur Zaterdag O17-1 2e veld kleedkamer 6
18.45 – 20.00 uur Zondag O17-1 2e veld kleedkamer 13+14
18.45 – 20.00 uur O13-2/3 3e veld D
18.45 – 20.00 uur Zondag O15-1 3e veld W
18.45 – 19.45 uur Keepers Zaterdag 3e veld kleedkamer 12
20.15 – 21.45 uur Zondag 1 1e veld kleedkamer 1
20.15 – 21.45 uur Zondag 2 1e veld kleedkamer 5+7
20.15 – 21.45 uur Zaterdag O19-1 2e veld W kleedkamer 3+4
20.15 – 21.45 uur Zaterdag 1 2e veld D kleedkamer 2
vrijdag
15.15 – 16.15 uur O8-groep 3e veld
16.45 – 17.45 uur O9-groep 3e veld
17.30 – 18.45 uur O13-2007-1 1e veld kleedkamer 3
17.00 – 18.30 uur O11-1 1e veld kleedkamer 4
17.30 – 18.45 uur Zondag O14-1 2e veld kleedkamer 10
18.45 – 20.00 uur Zondag O19-1 1e veld kleedkamer 6
18.45 – 20.00 uur Zondag O15-1 1e veld
18.45 – 20.00 uur Zondag O17-1 2e veld kleedkamer 13+14
20.00 – 21.00 uur Zaal 3e veld